Спочатку я побачив новину від Богдан Червак
і написав такий коментар:
Те, що ти не збираєшся до Ростова,
не означає, що Ростов не збирається до тебе...
«Суспільство гостро й емоційно реагує, коли до Небесної Сотні долучаються все нові й нові полеглі герої, коли на нашій благодатній землі стає все більше вдів, сиріт і безутішних батьків. На цьому тлі прикро спостерігати, що ефір багатьох вітчизняних телерадіокомпаній, особливо ФМ-радіостанцій, практично не зазнав змін, як і раніше, перенасичений розважальними програмами», - зазначає Богдан Червак
далі темою зацікавився засновник Молодого радіо і
Stanislav Shumlianskyi:
Можете починати кидати в мене каміння, можете дивуватися, що це каже засновник Хвилі української музики, але скажу те, що скажу.
1. Державні органи повинні стежити за дотриманням законів. ВИКЛЮЧНО у тих межах, які для них встановлені законодавством. Коли державні чиновники виходять з цього поля - у площину моральності, доцільності, або будь-яку іншу - це дуже тривожний сигнал.
2. Викорінення російськомовної (ба, навіть російської музики) до повноважень Державного комітету інформаційної політики, наскільки я знаю, не входить.
3. Так само, наскільки мені відомо, до повноважень Держкомінформу (і НацРади, до якої Богдан Червак апелює) входить підтримка українського (і зокрема українськомовного) продукту, зокрема ефірного.
4. Якраз по підтримці українського/україномовного є багато запитань - до обох державних інституцій. Як по БЕЗдіяльності, так і по ефективності того, що робиться - підтримка книжок, які мало хто читає і т.д. Кожен з нас може цей список доповнити (подивившись сферу компетенції та на що витрачалися гроші останнім часом).
5. Держкомінформ та Нацрада могли би зосередитися на тому, щоб розробити цільові заходи, метою яких є підвищення конкурентноспроможності українського/україномовного. За системою грантів, з обгрунтованими пріоритетами, оголошеними розмірами фінансування, умовами, розподілом на відкритих конкурсах за участі авторитетних представників громадськості.
6. Але це робота. Треба докласти зусиль, треба намагатися досягати результатів, невідомо чи це вдасться, критика буде. Звісно, закликати забороняти легше.
Ну і просто спостереження: "несприйняття" - слово, яке часто використовують Путін з Лавровим.
А потім, чомусь рознервувалися
співробітники медіамонополії ТАВР
Тёма Самойлов і Игорь Чернышов
і почалося...
(no subject)
Date: 2014-08-20 09:24 pm (UTC)ну ми ж то знаємо, як легко ці межі розширюються
А взагалі гасло "Геть від Москви" актуальне як ніколи.
Геть від Москви
Date: 2014-08-21 02:01 am (UTC)(no subject)
Date: 2014-08-21 09:06 pm (UTC)Тому він правий. Хочемо чогось досягти - требя робити це законно та продуманно. Війна з москвою - це рік чи десять - а звичка плювати на закон - це назавжди.
(no subject)
Date: 2014-08-22 07:33 am (UTC)Не було ж там, у первинній новині, нічого про беззаконня і масові розстріли. Усе в рамках чинного законодавства.
А от, в коментарях почалося цікаве.
З якогось дива туди понабігло топ-манагерів ТАВР-медія, коьтрі почали щось самим собі доводити.
Зокрема, було сказано, що локальні радіостанції - мотлох, і від них треба позбавлятися.
Тобі би не хотілося отримати під боком маленьку Москву?
Хе-хе, ти її вже маєш, і вона не така вже й маленька.