«Потрібно дуже любити професію лікаря, бо якщо ти її не любиш, то працювати – не зможеш. Я це знаю абсолютно точно, бо з моїх 18 років разом з Мариною, яка тоді була майбутнім лікарем, кожну ніч ходив разом з нею на нічні чергування. Бо дуже любив і люблю її. Інколи ми порушували  інструкції: я давав їй поспати годину, а сам ходив ставити уколи, виконував певні призначення, які призначали лікарі. І ще тоді зрозумів наскільки це важка, але дуже вдячна праця», - розповів Петро Порошенко.


Бачу останнім часом у фейсбуку купу радісних спіціалістів з торгівлі землею.

Ну, а наша редакція глянула, шо робиться з етером.

«Найбільша радіогрупа країни - ТАВР медіа Миколи Баграєва та Віктора Пінчука - придбала компанію Онікс у медіахолдинга Вести Україна. Онікс володіє ліцензіями на мовлення на 23 частоти в 16-ти областях України під позивними Перець FM. Частоти відійдуть на розвиток мережі мовлення Радіо Relax, яке станом на сьогодні присутнє тільки у восьми областях (5 частот - обласні центри)».

Насправді, ліцензією не можна володіти - її не продаси і не передаш у спадок, ліцензія на мовлення видається на обмежений і конкретний термін. «Частоти відійдуть» - частоти не можуть «відходити», це власність держави Україна.

Про експропріацію експропріаторів-classic повідомляє нам якась невідома женьщіна з сайту, що має покручений болгаромовний контент і смішнувату назву Медианяня.

І додає в кінці:
- Детали сделки я пытаюсь выяснить у Игоря Чернышова. Следите за обновлениями.

Оце від душі. Імєнно шо сдєлка. А слєдіть, звісно шо, будем.
І цей, землю - селянам. Нацрадам - тюрми.
у Новій прозі, друзі мої (не про Цеголка!).

Це ультракомпактні тексти Head Office, День народження, Не стрибати! і Шварц.
(ага, імєнно шо с лєйкой, аякжеж...)

Щороку я публікую цей допис, і знов портал Кар'єркаст не підвів - тзе ворст оф джьобз-2017 - ньюзпейпер репортер!

І Гантер Томпсон теж не підвів (хоч, що там казати - журналістом він був таким собі, бухати в нього луччє виходило, ніж писати тексти про те, як Рейган програє вибори, та й не знав би тут ніхто того Томпсона, аби не кіно про смішних наркоманів з голівудською зіркою Джоні Депом).

...


Журналіст Ґардіян вигадує статті.
Репортер The New York Times нюхає вдома кокаїн і придумує репортажі з Іракської війни.
Вол Стріт Джьорнал тишком-нишком викуповує тиражі.
Кореспондент The New York Times Девід Гершенгорн заявляє про обмеженість вільної преси і називає пресу декорацією.

Медіякорпорації Сполучених Штатів масово скорочують персонал.
Засновник Амазона купив The Washington Post за двісті п'ятдесят мільйонів готівкою.
Професорка економіки Джулія Кейдж стверджує, що медії ніколи ще не перебували в гіршому стані, як от зараз, медії вичерпали себе, як бізнес, і що єдиний спосіб врятуватися - це реструктуризуватися і перетворитися в організації нового типу - «неприбуткові медіяорганізації» (nonprofitmedia organization NMO).

І, нарешті, портал Кар'єркаст у списку The Worst Jobs of 2016 вкотре назвав найгіршу професію року - репортер (далі йдуть лісоруб і радіоведучий).

Як там казав Гантер, наш Стоктон, Томпсон?
- Нице ремесло...ненормальний, хворий світ невдах і алкоголіків. Візьміть десятку найкращих журналістів України, зробіть групове фото, і ви отримаєте показовий пам’ятник людській уродськості. Журналістика - це не та професія, що приваблює успішних і красивих...
Tags:
Якби у чотирнадцятому столітті придумали слова націоналіст або фашист, то франкофонні англійські патріоти мабуть що так би й називали нашого героя.Привіз вам подкаст зі Книжкового Арсеналу.